You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Запорізький ювелірний завод Демос

Не дивлячись на те, що багато хто вважає ТМ Золотий Вік найбільшим ювелірним заводом міста Запоріжжя, ювелірний завод Демос нічим йому не поступається і має велике число постійних і задоволених клієнтів, які вже багато років працюють з компанією Demos.

Запорізький ювелірний завод Демос працює на ювелірному ринку більше 20 років і створює приголомшливі ювелірні прикраси і представляє їх всьому світу.

 Всі прикраси, які створює Запорізький ювелірний завод Демос, відрізняються прекрасним виконанням і вишуканим смаком.

Ювелірний завод Demos використовує тільки вдосконалені і традиційні технології, які дозволяють створювати унікальні і неповторні прикраси.

 При створенні своїх ювелірних виробів компанія Demos строго контролює всі етапи виробництва.

На ювелірному заводі Демос працюють кращі майстри-ювеліри, які створюють прикраси використовуючи матеріали найвищої якості.

В каталозі ювелірного заводу Демос великий асортимент ювелірних виробів з золота та срібла.  На сьогоднішній день каталог налічує понад 82 000 ювелірних прикрас, але гордістю Запорізького ювелірного заводу Demos є шикарні колекції весільних прикрас, де представлені різноманітні варіації романтичних, самих незвичайних і гідних уваги обручок.

Ювелірний завод Demos виробляє не тільки серійні весільні колекції, а й працює з клієнтами за індивідуальними замовленнями.

Запорізький ювелірний завод Демос вважається одним з найбільших виробників ювелірних виробів в Україні.  Майстри компанії Demos створюють чудові високоякісні прикраси сучасного дизайну.  Завдяки цьому ювелірний завод Демос займає лідируючі позиції в ювелірній індустрії України та за її межами.

КОНТАКТи:

096-46-92-716


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления