You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Вінницький ювелірний завод Мальва

Ювелірна фабрика Мальва

Вінницький ювелірний завод Мальва є досить великою і відомою ювелірною фабрикою міста Вінниця, де виробляють ювелірні прикраси з золота 585, 750 проби з використанням напівдорогоцінних і синтетичних вставок.  Ювелірна фабрика Мальва має великий каталог різноманітних прикрас для жінок і чоловіків.

Вінницький ювелірний завод Мальва використовує найновіше обладнання з можливістю 3D моделювання.  На заводі працюють талановиті майстри-ювеліри.

 Ювелірна фабрика Мальва постійно стежить за ювелірної модою і регулярно цікавиться модними тенденціями і новими технологіями ювелірного виробництва.  Таким чином Вінницький ювелірний завод Мальва постійно прагнути до свого вдосконалення і розвитку, не уступаючи нічим своїм конкурентам.

 Підтримуючи зворотний зв'язок з кожним зі своїх клієнтів, ювелірний завод Мальва робить висновки про їх бажання та потреби, це дозволяє виробляти шикарні прикраси, які припадуть до смаку кожному.

На сьогоднішній день є безліч різноманітних ювелірних прикрас, які успішно створюються на Вінницькому ювелірному заводі Мальва завдяки освоєним новим технологіям.

Вінницький ювелірний завод Мальва почав свою роботу з 1994 року, і з тих пір радує всіх своїх клієнтів найсучаснішими ювелірними прикрасами за цінами доступним кожному.

 Сьогодні ювелірні прикраси мають велике значення в житті кожної людини, і про це добре відомо всім майстрам ювелірного заводу Мальва.

 Ювелірні прикраси служать елегантним і чуттєвим подарунком як для жінок, так і для чоловіків, і допомагають не втратити частинку романтики.

Вся робота Вінницького ювелірного заводу Мальва спрямована на те, щоб зробити світ красивішим і краще - нагадуючи про таких прекрасних якостях як благородство і краса, мужність і жіночність.

 Вінницький ювелірний завод Мальва має масу шанувальників на всій території України.  Прикраси фабрики Мальва можна побачити в багатьох ювелірних магазинах практично в кожному місті країни.

КОНТАКТЫ:

(0432)27-04-69

(067) 430-14-32ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКРENGРУС

Новые поступления