You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Вінницький ювелірний завод Кристал

Ювелірний завод Кристал

Місто Вінниця не є ювелірним містом, але тим не менш у Вінниці є ювелірні заводи, які виробляють приголомшливі ювелірні вироби.

Вінницький ювелірний завод Кристал - це найбільше ювелірне підприємство в місті Вінниця та крім виготовлення різноманітних прикрас, ювелірний завод Кристал займається обробкою ювелірних алмазів.

 Історія Вінницького ювелірного заводу Кристал почалася в 1973 році.  Якщо бути точніше, то 1 березня 1973 року Вінницька ювелірний завод Кристал виготовив свій перший діамант.

Завод працює як з власною сировиною, так і з матеріалами своїх клієнтів.  Крім діамантів традиційної круглої форми, на заводі виконуються огранки різноманітних форм, таких як: маркіз, смарагд, груша, овал, принцеса та інші.

На Вінницькому ювелірному заводі Кристал працюють чудові майстри алмазного справи.  На заводі є сучасне обладнання, що дає можливість обробляти ювелірні алмази зовсім будь-яких розмірів.

Вінницький ювелірний завод Кристал створює ідеальні діаманти і ювелірні вироби з дорогоцінними каменями найвищої якості.  Кожне ювелірний прикраси, яке було створено на ювелірному заводі Кристал відповідає всім вимогам світового діамантового ринку.

В даний час Вінницький ювелірний завод Кристал вважається одним з найбільших ювелірних заводів України.

Вінницький ювелірний завод Кристал є одним з небагатьох ювелірних виробників України, який має право ставити на своїх прикрасах власне пробірна клеймо.

Вся робота заводу побудована так, щоб без праці можна було виконувати одночасно кілька замовлень в найкоротші терміни, при цьому якість виробів повинно залишатися на вищому рівні.

Вінницький ювелірний завод Кристал має велику популярність по всій території України і за її межами.  Завод має масу задоволених клієнтів, і має власні бутики в найбільших містах України.  Якщо Ви хочете купити ювелірну прикрасу від Вінницького ювелірного заводу Кристал, то Ви можете знайти їх торгові точки в Києві, Харкові, Вінниці, Львові, Дніпропетровську, Черкасах та Донецьку.

Вінницький ювелірний завод Кристал регулярно бере участь в ювелірних виставках і має безліч різних нагород.

КОНТАКТи:

(044) 369-35-15


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления