You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Столична ювелірна фабрика

У 1977 році група людей, які справді були закохані в виробництво ювелірних виробів створили Столичну ювелірну фабрику.

 Весь час своєї роботи Столична ювелірна фабрика прагнула досягти досконалості і високої якості своїх виробів.  Можна з упевненістю сказати, що їм це вдалося.  Столична ювелірна фабрика використовує сучасне обладнання та постійно впроваджує сучасні технології.

 Столична ювелірна фабрика є одним з найбільших підприємств, що спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів в Україні.

Ювелірна мережа Столичної ювелірної фабрики має більше 100 фірмових ювелірних магазинів в більшості великих містах України.

Каталог Столичної ювелірної фабрики має величезний асортимент різноманітних прикрас в якому налічується понад 500 000 ювелірних виробів.

За весь час роботи Столична ювелірна фабрика завоювала серця більше 100 000 постійних клієнтів.

 В каталозі Столичної Ювелірної Фабрики представлені безліч золотих і срібних кілець, сережок як зі вставками, так і без них, є прекрасні браслети, ланцюжки та кольє з дорогоцінними і напівкоштовними вставками, обручки і підвіси.  В каталозі Столичної ювелірної фабрики є як жіночі, так і чоловічі прикраси, а так само прикраси для дітей.

 На виробництві Столичної ювелірної фабрики працюють висококваліфіковані майстри ювелірної справи, вони вкладають свою душу в створення чудових ювелірних прикрас, які проходять строгий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Столична ювелірна фабрика є постійним учасником всеукраїнських ювелірних виставок.  Столична ювелірна фабрика має дуже багато нагород і дипломів.

 Крім всеукраїнських ювелірних виставок, Столичная ювелірна фабрика бере участь в міжнародних виставках, де гідно представляє українського виробника ювелірних виробів.

КОНТАКТи:

0-800-300-585

+38 (067) 463-85-94

INFO@STOLYCHNASHOP.COM.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления