You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Одеський ювелірний завод

Одеський ювелірний завод працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті ОдесаОдеський ювелірний завод знаходиться за адресою Одеса м, вул.  Софіївська, 7.

Одеський ювелірний завод спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Одеського ювелірного заводу мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Одеського ювелірного заводу можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Одеса добре відомий Одеський ювелірний завод, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Одеського ювелірного заводу.

На Одеському ювелірному заводі працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

В каталозі Одеського ювелірного заводу можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления