You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Львівський ювелірний завод

Свою роботу Львівський ювелірний завод почав в далекому 1944 році.  А сьогодні Львівський ювелірний завод - це одне з небагатьох державних підприємств з виготовлення ювелірних виробів в Україні.

Львівський ювелірний завод використовує у виробництві ювелірних виробів найсучасніше і високотехнологічне обладнання, на якому трудяться висококваліфіковані майстри ювелірної справи.  Все що випускаються прикраси проходять строгий контроль якості.  В каталозі Львівського ювелірного заводу представлений великий вибір різноманітних ювелірних прикрас із золота 585 та срібла 925 проби, але чим дійсно може похвалитися завод, так це широким асортиментом легких ланцюжків вагою від 1 до 20 грам, їх в каталозі понад 120 видів.  На львівському ювелірному заводі встановлена ​​італійська лінія виробництва ланцюжків машинної в'язки.

Завдяки тому, що керівництву Львівського ювелірного заводу вдалося зберегти давні Львівські традиції, все ювелірні прикраси мають велику популярність як в Україні, так і за її межами.

Львівський ювелірний завод дає можливість своїм клієнтам взяти участь в створенні свого ідеального прикраси.  Кращі дизайнери і чудові майстри-ювеліри допоможуть втілити в реальність ваші найвибагливіші фантазії і створять справжній ювелірний шедевр.

Крім ювелірних прикрас, Львівський ювелірний завод виробляє широкий асортимент сувенірної та корпоративної продукції.  В каталозі Львівського ювелірного заводу дуже багато різної сувенірної продукції, нагородних знаків, значків і медалей.

Львівський ювелірний завод регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних ювелірних виставках і має безліч нагород.

КОНТАКТи:

+380 50 313-63-52 

+380 32 263-00-92 

+380 32 263-25-32 

+380 32 263-25-32 

+380 32 275-08-74


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления