You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Луганський Ювелірний завод Агат

Луганський ювелірний завод Агат, є одним з найбільших виробників ювелірних виробів міста Луганськ.

Ювелірний завод Агат випускає чудові колекції ювелірних виробів з золота та срібла.  У своїх роботах майстри ювелірного заводу Агат поєднують все традиції ювелірного ремесла і задовольняють потреби своїх клієнтів.  Їм вдається догодити смакам самих вибагливих клієнтів.

Ювелірний завод Агат створює ювелірні вироби, які і для ділового стилю, і для повсякденного носіння, і для торжества.

Крім ювелірних виробів, Луганський ювелірний завод Агат має великий вибір ексклюзивної срібного посуду і інших столових предметів.  Столові прибори можуть бути покриті золотом, із застосуванням алмазної грані або ручного гравірування, з використанням дорогоцінних і напівкоштовних вставок.

Каталог ювелірного заводу Агат так само включає всіляку сувенірну продукцію і предмети церковного тематики.

Луганський ювелірний завод Агат став широко відомий тим, що в 2013 році в команді з членами Національної спілки майстрів народного мистецтва створили унікальну ікону, яка потрапила в книгу рекордів України.
 Ювелірний завод Агат має широкий каталог в якому можна побачити приголомшливі кавові і чайні сервізи зі срібла 925 проби, які прикрашені ажурними малюнками та напівдорогоцінним камінням, оригінальні кільця і ​​сережки з фіанітами, ексклюзивні келихи, глечики і чарки з відображенням скульптур древніх богів, а так само  дитячі срібні гребінця, золоті сережки та ложечки із зображенням ангелів і тварин.

 Ювелірний завод Агат має безліч нагород беручи участь на всеукраїнських і міжнародних виставках.


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления