You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Краматорський ювелірний завод Імперія золота

Протягом уже багатьох років Краматорський ювелірний завод Імперія золота є лідером міста Краматорськ з виробництва ювелірних виробів.

 Ювелірний завод Імперія золота знаходиться за адресою Краматорськ м, вул.  Лазо 15.

Ювелірний завод Імперія золота відомий не тільки в місті Краматорськ але і у всій Україні.  Підприємство виробляє ювелірні прикраси високої якості, так як кожне прикраси проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробничого процесу.  Краматорський ювелірний завод Імперія золота використовує у виробництві найновіше обладнання, на якому трудяться висококваліфіковані ювеліри, створюючи великий асортимент ювелірних виробів з золота та срібла.

З 2007 року Ювелірний завод Імперія золота є членом Асоціації ювелірів України.  Підприємство регулярно бере участь в найбільших, всеукраїнських ювелірних виставках, що проходять в таких містах як Харків, Київ та Одеса.  Ювелірний завод Імперія золота має велику кількість нагород і дипломів за свій внесок в розвиток ювелірної індустрії України.

Ювелірні прикраси, що випускає Ювелірний завод Імперія золота, можна побачити на вітринах ювелірних магазинів не тільки у всій Україні, а й в магазинах ближнього і далекого зарубіжжя.

На Ювелірному заводі Імперія золота працюють лише висококваліфіковані майстри ювелірної справи.  Всі вони регулярно підвищують свою кваліфікацію і створюють на заводі Імперія золота справжні витвори ювелірного мистецтва.

В каталозі Ювелірного заводу Імперія золота можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких можна побачити ланцюжки та браслети ручного плетіння, обручки і персні, каблучки, сережки, кулони, підвіски зі вставками з діамантів, перлів, дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

КОНТАКТи:

+38 (06264)6-48-26

+38 (06264)6-61-19

+38(050) 472-95-82

INFO@IMP-GOLD.DN.UA


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления