You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт

Одним з найбільших заводів з виробництва ювелірних виробів не тільки міста Краматорськ, але і всієї України є Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт.

Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт існує на ювелірному ринку вже більше 20 років.  За всі роки своєї роботи Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт зміг зарекомендувати себе з найкращого боку, завоювавши статус виробника тільки якісних ювелірних виробів і надійного партнера.

Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт створює чудові колекції ювелірних прикрас найвищої якості.  Прикраси виробляються як з золота, так і зі срібла і мають вельми оригінальний дизайн.  В каталозі КЮЗ Ювеліреліт, дуже великий вибір приголомшливих ювелірних прикрас, які не залишать нікого байдужим.  У каталозі представлені прикраси на будь-який смак і рівень доходу.

Кожне ювелірну прикрасу, що було створено на Краматорському ювелірному заводі Ювеліреліт несуть в собі лише найкращі традиції ювелірного мистецтва, так як всі вони мають сучасний дизайн і найвищу якість.

Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт використовує в своєму виробництві найновіші технології.  На КЮЗ Ювеліреліт працюють висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які працюють вже багато років і заслужено мають хорошу репутацію.

Краматорський ювелірний завод Ювеліреліт бере участь на найпрестижніших ювелірних виставках і має безліч різних нагород за свій внесок в розвиток ювелірної індустрії України.

У кожному місті країни працюють безліч ювелірних магазинів, на вітринах яких знаходяться ювелірні прикраси від КЮЗ Ювеліреліт.

КОНТАКТи:

+38 (099)079-10-60

+38 (097)776-18-40

+38(050) 472-95-82

JUVELIRELIT@GMAIL.COM


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления