You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Харківський ювелірний завод Юмакс

Юмакс - ювелірний завод Харків

Харківський ювелірний завод Юмакс - одне з небагатьох в своєму роді унікальних підприємств яке використовує новітні технології виробництва ювелірних прикрас.  На ювелірному заводі Юмакс трудяться чудові майстри ювелірної справи, які виробляють ювелірні прикраси зі срібла.  Ювелірний завод Юмакс виробляє унікальні прикраси зі срібла.

В каталозі ювелірного заводу Юмакс дуже багато жіночих прикрас.  Всі ці прикраси покликані підкреслити жіночу індивідуальність, красу і грацію.

В каталозі ювелірного заводу UMAX, будь-яка жінка знайде для себе прикраса, що відповідає всім її бажанням і акцентує унікальний стиль.

 Так само в каталозі ювелірного заводу UMAX дуже багато прикрас для чоловіків і для дітей.

 Створюючи свої роботи, всі майстри-ювеліри заводу UMAX вивчають всі світові тенденції сучасної ювелірної моди.

 Харківський ювелірний завод Юмакс створює ювелірні вироби як з золота так і зі срібла з використанням дорогоцінних і напівкоштовних вставок, а так само випускає прикраси з використанням шкіри, каучуку і силікону.

 Ювелірний завод Юмакс виробляє ювелірні прикраси, які здатні доповнити модний образ, і відмінно поєднуються як з повсякденним, так і з діловим стилем.

 Спеціально для свят і різних застіль, ювелірний завод UMAX випускає столові прибори зі срібла, які стануть стильним і прекрасним подарунком рідним, близьким чи колегам по роботі.  Такі срібні столові прилади прикрасять будь-яке свято у вашому будинку.

 Ювелірний завод Юмакс створює прикраси, які за ціною будуть доступні кожному клієнту.

Завод-виробник ювелірних виробів UMAX знаходиться в г. Харьков, вул.Шевченка, 327

КОНТАКТи:

+38 (093) 371-91-71

+38 (068) 371-91-71

+38 (099) 371-91-71

UMAX.INTERNET@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления