You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Харківський ювелірний завод

Ювелірний завод Харків

Найпопулярніше підприємство з виготовлення ювелірних виробів в місті Харків, є Харківський ювелірний завод, який завжди був лідером ювелірної галузі з виготовлення прикрас зі срібла 925 проби.  Харківському ювелірному заводу довіряють як в Україні, так і в Росії, Казахстані, Узбекистані, Білорусі, Молдові та країнах Балтії.

Харківський ювелірний завод (ХЮЗ) був заснований в 1929 році і весь цей час він підтримував всі традиції ювелірного виробництва і був гарантом надійності і якості.

 Але, мало хто знає, що Харківський ювелірний завод почав свою роботу в далекому 1923 році як невелика годинникова майстерня, яка незабаром досягла масштабів фабрики, де почали проводитися браслети, що створювалися з використовувався при складанні годин відходів сировини.

Не дивлячись на те, що перші моделі браслетів були досить простими, вони все ж змогли завоювати симпатію у багатьох людей.  На фабриці було створено окремий цех, який займався виключно виготовленням прикрас.  У 1950 році на фабриці перестали випускати годинник і почали стрімко розвивати ювелірне виробництво.  Свою назву Харківський ювелірний завод отримав в 1973 році.  Завод збільшив асортимент продукції, що випускається і поліпшив дизайн прикрас.

Розташований завод за адресою пр. Гагаріна, 12.

Сьогодні все ювелірні прикраси Харківського ювелірного заводу - це чудове поєднання перевіреної за багато років класики і мінливої ​​ювелірної моди.

 Кожен виріб, що випускає Харківський ювелірний завод (ХЮЗ) володіє високою якістю і надійністю.  На підприємстві ХЮЗ проводиться особливий контроль за якістю сировини, завдяки чому всі прикраси відповідають особливим вимогам.

Харківський ювелірний завод (ХЮЗ) - це дуже велике і сучасне ювелірне підприємство, в асортименті якого є величезна кількість розкішних, стильних і різноманітних ювелірних виробів зі срібла, в тому числі і столового посуду.

На Харківському ювелірному заводі працюють лише фахівці ювелірної справи.  ХЮЗ проводить строгий відбір кадрів при їх прийомі на роботу.

Кожне ювелірну прикрасу створене на Харківському ювелірному заводі проходить сувору перевірку Державної пробірної інспекцією і має відповідне клеймо.

КОНТАКТи:

+38 (057) 717-74-74

+38 (050) 303-59-60

SALE@XUZ.COM.UA

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ

ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления