You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Харківська Ювелірна Фабрика

Ювелірна фабрика Харків

Одним з найпопулярніших підприємств по виготовленню та реалізації ювелірних прикрас в Харкові є Харківська Ювелірна Фабрика (ХЮФ).

Ось уже багато років Харківська Ювелірна Фабрика (ХЮФ) працює на ювелірному ринку і має велику популярність як на Українському, так і на Європейському ринку.

Харківська Ювелірна Фабрика виробляє ювелірні вироби з благородних металів, і використовує в них дорогоцінні й напівкоштовні вставки.  Підприємство ХЮФ має великий асортимент ювелірних виробів для людей будь-якого віку і достатку.  Харківська Ювелірна Фабрика регулярно оновлює свій каталог, кожен сезон створюючи елегантні і яскраві колекції прикрас.

Багаторічний досвід майстрів-ювелірів фабрики грає велике значення в створенні сучасних і ексклюзивних прикрас найвищої якості.

На виробництві Харківської Ювелірної Фабрики зосереджений весь виробничий процес.  Завдяки цьому ХЮФ має можливість скоротити виробничі витрати і знизити вартість виробів.

Харківська Ювелірна Фабрика співпрацює лише з надійними і перевіреними постачальниками дорогоцінних металів і каменів.  Кожна прикраса проходить суворий контроль на всіх етапах його створення.

Харківська Ювелірна Фабрика займає провідне місце на ювелірному ринку України.  Таким успіхом прийшов завдяки успішному створенню бізнес-стратегії.  І незважаючи на економічну кризу в країні, Харківська Ювелірна Фабрика не зупиняється на досягнутому і продовжує розвиватися у всіх напрямках.

Сьогодні Харківська Ювелірна Фабрика заслужено і офіційно є членом асоціації ювелірів України, і має більше 700 партнерів по всій Україні і Європі.

Харківська Ювелірна Фабрика регулярно бере участь як в українських, так і в міжнародних ювелірних виставках, має безліч нагород і дипломів, а так само визнання і високі оцінки від провідних ювелірних експертів.

Харківська Ювелірна Фабрика здатна створювати прикраси будь-якої складності, це завдяки тому, що виробництво використовує найновіше і сучасне обладнання.  Головною особливістю ювелірних прикрас ХЮФ є поєднання різних технік ювелірної майстерності.

КОНТАКТи:

+38 (068) 272 42 92

+38 (057) 717 26 55

+38 (057) 717 26 77

KHUF@CIT.KHARKOV.UA


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления