You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Дизайн-студія Майстер Модель

Ювелірна Дизайн-студія Майстер Модель працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті КраматорськЮвелірна Дизайн-студія Майстер Модель знаходиться за адресою Краматорськ м, Академічна вулиця, 11.

Ювелірна Дизайн-студія Майстер Модель спеціалізується на виготовленні моделей ювелірних прикрас і тиражування восківок.  Всі моделі ювелірних прикрас Ювелірної Дизайн-студії Майстер Модель мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси, що були створені за участю Ювелірної Дизайн-студії Майстер Модель можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 На Ювелірної Дизайн-студії Майстер Модель працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі моделі прикрас, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

В каталозі Ювелірної Дизайн-студії Майстер Модель можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(+38) 050 676-96-69

(+38) 096 864-53-78

(+38) 093 035-00-33

MASTERMODEL@RAMBLER.RU


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления