You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Дизайн-студія Геліс

Ювелірна Дизайн-студія Геліс працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті КраматорськЮвелірна Дизайн-студія Геліс знаходиться за адресою м Краматорськ, Донецька область, Україна.

 Ювелірна Дизайн-студія Геліс спеціалізується на виготовленні моделей ювелірних прикрас і тиражування восківок.  Всі моделі ювелірних прикрас Ювелірної Дизайн-студії Геліс мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси, що були створені за участю Ювелірної Дизайн-студії Геліс можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

На Ювелірної Дизайн-студії Геліс працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі моделі прикрас, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

В каталозі Ювелірної Дизайн-студії Геліс можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 (050) 53 53 527,

+38 (067) 406 00 35, 

+38 (096) 389 36 88


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления