You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Білоцерківський ювелірний завод Петрик

Петрик - Ювелірний завод Біла Церква

Ювелірний завод Петрик працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла ЦеркваЮвелірний завод Петрик знаходиться за адресою Біла Церква м, вул.  Глиняна 47А.

Ювелірний завод Петрик спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Петрик мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Петрик можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Біла Церква добре відомий Ювелірний завод Петрик, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Петрик.

На Ювелірному заводі Петрик працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

В каталозі Ювелірного заводу Петрик можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(093) 564-10-00 

(098) 816-09-35

(095) 040-02-04

INFO@PETRIKGOLD.COM.UA
ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКРENGРУС

Новые поступления