You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Білоцерківський ювелірний завод

Ювелірний завод - Біла Церква

Білоцерківський ювелірний завод працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла ЦеркваБілоцерківський ювелірний завод знаходиться за адресою Біла Церква м, Фастівська вулиця, 23.

Білоцерківський ювелірний завод спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Білоцерківського ювелірного заводу мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Білоцерківського ювелірного заводу можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Біла Церква добре відомий Білоцерківський ювелірний завод, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Білоцерківського ювелірного заводу.

На Білоцерківському ювелірному заводі працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Білоцерківського ювелірного заводу можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТИ:

(067) 263-93-07

(050) 444-67-74

BUZ-SALES@MAGNUS.KIEV.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления