You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Аурум-Інвест

Ювелірний завод Аурум-Інвест працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Одеса.  Ювелірний завод Аурум-Інвест знаходиться за адресою Одеса м, Преображенська вулиця, 58.

 Ювелірний завод Аурум-Інвест спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Аурум-Інвест мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Аурум-Інвест можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Одеса добре відомий Ювелірний завод Аурум-Інвест, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Аурум-Інвест.

 На Ювелірному заводі Аурум-Інвест працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Аурум-Інвест можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления