You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золото

Ювелірний завод Золото працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Краматорськ.  Ювелірний завод Золото знаходиться за адресою Краматорськ м, вул.  Соціалістична, 24.

 Ювелірний завод Золото спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Золото мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Золото можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Краматорськ добре відомий Ювелірний завод Золото, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Золото.

 На Ювелірному заводі Золото працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Золото можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТИ:

(06264) 34572

(050) 384-37-60

UZ_ZOLOTO@MAIL.RUПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления