You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золотий Вік

У 1999 році почав свою роботу ювелірний завод Золотий Вік.  На сьогоднішній день ювелірний завод Золотий Вік вважається одним з найбільших ювелірних виробників в Україні.  На заводі працюють люди, які люблять ювелірне мистецтво і створюють чудові прикраси найвищої якості.

 Ювелірний завод Золотий Вік дає прекрасну можливість всім своїм клієнтам зберегти всі свої найкращі моменти життя в вишуканому ювелірному прикрасі, блискуче прикрасивши своє життя і висловлюючи почуття до своїх близьких.

Ювелірний завод Золотий Вік прагне задовольнити всім бажанням своїх клієнтів, створюючи ювелірні оригінальні прикраси найвищої якості.

Всі ювелірні прикраси проходять весь технологічний процес, і на кожному виробничому етапі ведеться суворий контроль якості.

 Кожна модель каталогу ювелірного заводу Золотий Вік є оригінальною, оскільки завод має власну дизайн-студію.

 На ювелірному заводі Золотий Вік використовується лише найсучасніше і професійне обладнання, на якому трудяться висококваліфіковані фахівці ювелірної справи.  Всі вони проходять своє навчання як в Україні, так і за її межами.

 Ювелірний завод Золотий Вік виробляє ювелірні вироби, які гармонійно поєднують класичні традиції ювелірної моди з її сучасними тенденціями.

 Асортимент прикрас ювелірного заводу Золотий Вік регулярно оновлюється.  Створюються нові колекції прикрас, які включають в себе різноманітні види ланцюжків і браслетів, перснів, сережок і кулонів різної тематики.  У ювелірних прикрасах використовуються як дорогоцінні, так і напівкоштовні вставки.

 Величезний асортимент стильних обручок є гордістю ТМ Золотий Вік.

 ТМ Золотий Вік є лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України", а найвища якість ювелірних виробів, які створюють майстри ювелірного заводу Золотий Вік, неодноразово підтверджено Дипломом Національного конкурсу "Вища проба" і Міжнародним призом "Європейська якість".

 Ювелірні магазини, які є офіційними представниками ювелірного заводу Золотий Вік успішно працюють більш ніж в 100 найбільших містах України.

КОНТАКТи:

0 800 302 505

MARKETING@ZOLOTOYVEK.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления