You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золотий скорпіон

Ювелірний завод Золотий скорпіон працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Золотий скорпіон знаходиться за адресою Київ м, Русанівський бульвар, 7.

 Ювелірний завод Золотий скорпіон спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Золотий скорпіон мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Золотий скорпіон можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Золотий скорпіон, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Золотий скорпіон.

 На Ювелірному заводі Золотий скорпіон працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Золотий скорпіон можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления