You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золоте руно

Ювелірний завод Золоте руно працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Золоте руно знаходиться за адресою Київ м, Вацлава Гавела бульвар, 8.

 Ювелірний завод Золоте руно спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Золоте руно мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Золоте руно можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Золоте руно, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Золоте руно.

 На Ювелірному заводі Золоте руно працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Золоте руно можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления