You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золота річка

Ювелірний завод Золота річка працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Золота річка знаходиться за адресою Київ м, Автозаводська вулиця, 2.

 Ювелірний завод Золота річка спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Золота річка мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Золота річка можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Золота річка, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Золота річка.

 На Ювелірному заводі Золота річка працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Золота річка можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления