You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Золота Лелека

Ювелірний завод Золота Лелека працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Одеса.  Ювелірний завод Золота Лелека знаходиться за адресою Одеса м, вул.  Прохорівська, 45 А.

 Ювелірний завод Золота Лелека спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Золота Лелека мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Золота Лелека можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Одеса добре відомий Ювелірний завод Золота Лелека, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Золота Лелека.

 На Ювелірному заводі Золота Лелека працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Золота Лелека можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТИ:

+‎+38 067 623-32-23, 

+38 067 480-35-44

+38 0482 34-95-82ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления