You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Zlatov

Ювелірний завод Zlatov працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Харків.  Ювелірний завод Zlatov знаходиться за адресою вул.  Юри Зойфера, 3, оф.  № 34.

 Ювелірний завод Zlatov спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Zlatov мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Zlatov можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомий Ювелірний завод Zlatov, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Zlatov.

На Ювелірному заводі Zlatov працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Zlatov можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления