You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Zelta Darbs

Ювелірний завод Zelta Darbs працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Луганськ.  Ювелірний завод Zelta Darbs знаходиться за адресою Луганськ м, вул Радянська 77.

 Ювелірний завод Zelta Darbs спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Zelta Darbs мають велику популярність як в місті Луганськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Zelta Darbs можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Луганськ добре відомий Ювелірний завод Zelta Darbs, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Zelta Darbs.

 На Ювелірному заводі Zelta Darbs працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Zelta Darbs можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления