You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Віола

Ювелірний завод Віола працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Краматорськ.  Ювелірний завод Віола знаходиться за адресою Краматорськ м, Машинобудівників бульвар, 24.

 Ювелірний завод Віола спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Віола мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Віола можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Краматорськ добре відомий Ювелірний завод Віола, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Віола.

 На Ювелірному заводі Віола працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Віола можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 (099) 683 36 93

+38 (067) 729 14 29

VIOLA.COMPANY1993@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления