You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Тріанік

Ювелірний завод Тріанік працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Краматорськ.  Ювелірний завод Тріанік знаходиться за адресою Краматорськ м, вул.  Магнітогорська, 7.

 Ювелірний завод Тріанік спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Тріанік мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Тріанік можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Краматорськ добре відомий Ювелірний завод Тріанік, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Тріанік.

 На Ювелірному заводі Тріанік працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Тріанік можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления