You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Таліон Золото

Ювелірний завод Таліон Золото працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Таліон Золото знаходиться за адресою Київ м, вул.  Велика Васильківська, 55.

 Ювелірний завод Таліон Золото спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Таліон Золото мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Таліон Золото можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Таліон Золото, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Таліон Золото.

 На Ювелірному заводі Таліон Золото працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Таліон Золото можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления