You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Світло прикрас

Ювелірний завод Світло прикрас працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Світло прикрас знаходиться за адресою Київ м, Тверський тупик, 10.

 Ювелірний завод Світло прикрас спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Світло прикрас мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Світло прикрас можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Світло прикрас, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Світло прикрас.

 На Ювелірному заводі Світло прикрас працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Світло прикрас можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления