You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Sriblosvit

Ювелірний завод Sriblosvit працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла Церква.  Ювелірний завод Sriblosvit знаходиться за адресою Біла Церква м, Дачна вулиця, 3.

 Ювелірний завод Sriblosvit спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Sriblosvit мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Sriblosvit можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Біла Церква добре відомий Ювелірний завод Sriblosvit, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Sriblosvit.

 На Ювелірному заводі Sriblosvit працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Sriblosvit можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 093-437-14-90

+38 067-424-89-83ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления