You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Срібна нитка

Ювелірний завод Срібна нитка працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Харків.  Ювелірний завод Срібна нитка знаходиться за адресою Харків м, вул.  Ковальська, 26.

 Ювелірний завод Срібна нитка спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Срібна нитка мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Срібна нитка можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомий Ювелірний завод Срібна нитка, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Срібна нитка.

На Ювелірному заводі Срібна нитка працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Срібна нитка можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления