You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Соломія

Ювелірний завод Соломія працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Львів.  Ювелірний завод Соломія знаходиться за адресою Львів м, пр. Шевченка, ЗО.

 Ювелірний завод Соломія спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Соломія мають велику популярність як в місті Львів так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Соломія можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Львів добре відомий Ювелірний завод Соломія, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Соломія.

 На Ювелірному заводі Соломія працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Соломія можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления