You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Silver-Ua

Ювелірний завод Silver-Ua працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла Церква.  Ювелірний завод Silver-Ua знаходиться за адресою Біла Церква м, Дачна вулиця, 1.

 Ювелірний завод Silver-Ua спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Silver-Ua мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Silver-Ua можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Біла Церква добре відомий Ювелірний завод Silver-Ua, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Silver-Ua.

 На Ювелірному заводі Silver-Ua працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Silver-Ua можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 097-702-77-44

SILVERUACOM@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления