You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Схід

Ювелірний завод Схід - ще одне Харківське підприємство, що спеціалізується на випуску ювелірних виробів з жовтого, червоного і білого золота, а так само срібла 925 проби.  Ювелірний завод Схід розміщений за адресою вулиця Примакова, 46 і є сусідом ювелірного заводу Аврора.
 На підприємстві працюють кваліфіковані майстри ювелірної справи, які знають свою справу і якісно виконують свою роботу.
 Ювелірний завод Схід щомісяця здатний виробляти більше 300 кг.  виробів.  Це завдяки безперервній роботі 25 ланцюгов'язальних верстатів італійського походження.  Таких верстатів на ювелірному заводі Схід всього 25. Ювелірний завод Схід оснащений найновішим і сучасним італійським обладнанням від провідних законодавців ювелірної моди: FAIMOND, IEKO, SISMA, METALFINISHING, FASTI, Cavallin SRL і т.д.
 На сьогоднішній день асортимент продукції ювелірного заводу Схід, налічує понад 200 моделей різноманітних ювелірних прикрас.
 Ювелірний завод Схід має велику популярність на українському ринку ювелірних прикрас.  Майстри заводу завжди прагнуть створити прикраси найвищої якості.  Завдяки такій роботі, ювелірний завод Схід зміг би досягти значних успіхів у своїй діяльності.
 Ювелірний завод Схід створює ювелірні прикраси, які розраховані на широкі кола споживачів і на будь-які його вікові групи.
 Головним принципом роботи ювелірного заводу Схід завжди було виготовлення високоякісних ювелірних виробів, пропонуючи при цьому дуже гнучкі ціни і уважне ставлення до своїх клієнтів.
 Ювелірний завод Схід неодноразово брав участь в спеціалізованих виставках ювелірних виробів і має чимало різних дипломів і нагород.  Багато гостей ювелірних виставок дуже скоро ставали клієнтами ювелірного заводу Схід.  Це не дивно, адже своїм асортиментом ланцюжків, підприємство виділяється серед інших учасників ювелірних виставок.


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления