You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Сапфір

Ювелірний завод Сапфір працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Луганськ.  Ювелірний завод Сапфір знаходиться за адресою Луганськ м, Шовкового вулиця, 35.

 Ювелірний завод Сапфір спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Сапфір мають велику популярність як в місті Луганськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Сапфір можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Луганськ добре відомий Ювелірний завод Сапфір, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Сапфір.

 На Ювелірному заводі Сапфір працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Сапфір можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.
ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКРENGРУС

Новые поступления