You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Рундист

Ювелірний завод Рундист працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Львів.  Ювелірний завод Рундист знаходиться за адресою Львів м, вул.  Стрийська, 202.

 Ювелірний завод Рундист спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Рундист мають велику популярність як в місті Львів так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Рундист можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Львів добре відомий Ювелірний завод Рундист, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Рундист.

На Ювелірному заводі Рундист працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Рундист можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления