You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Ройял-Голд

Ювелірний завод Ройял-Голд працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Ройял-Голд знаходиться за адресою Київ м, Колекторна вулиця, 30/1.

 Ювелірний завод Ройял-Голд спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Ройял-Голд мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Ройял-Голд можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Ройял-Голд, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Ройял-Голд.

 На Ювелірному заводі Ройял-Голд працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Ройял-Голд можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления