You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Прикраса

У місті Біла Церква чимало великих ювелірних заводів, які широко відомі у всіх регіонах України.  Одним з таких заводів є ювелірний завод Прикраса, який працює в місті Біла Церква з 1992 року.

 Ювелірний завод Прикраса спеціалізується на виготовленні золотих і срібних прикрас, які можна придбати як оптом, так і в роздріб.  Відмінною рисою ювелірного заводу Прикраса є виготовлення срібних ювелірних виробів з комбінуванням золотих вставок у вигляді пластин.  Такі ювелірні прикраси є вельми популярні і мають чудовий зовнішній вигляд.

 В каталозі ювелірного заводу Прикраса є великий асортимент різних ювелірних виробів.  В каталозі Прикраса представлені кільця, сережки, браслети, кулони, кольє, хрести і підвіски.  Майстри, що працюють на ювелірному заводі Прикраса здатні створити ювелірні прикраси будь-якої складності, класичних моделей до найсучасніших напрямків дизайну в світовій моді.

 Ювелірний завод Прикраса є одним з лідерів, серед найбільших ювелірних підприємств міста Біла Церква.  Ювелірні прикраси, що виробляє ювелірний завод Прикраса є дуже популярні в багатьох містах України.  Велике число ювелірних магазинів з радістю розміщують прикраси від ювелірного заводу Прикраса на своїх вітринах, так як точно знають, що ці прикраси дуже скоро знайдуть свого клієнта.

 Ювелірний завод Прикраса регулярно оновлює свій каталог, створюючи нові, чудові колекції ювелірних виробів.

 Практично на кожній виставці ювелірних виробів можна побачити офіційних представників ювелірного заводу Прикраса.  Тут завод представляє свої кращі колекції прикрас, завойовуючи серця своїх нових клієнтів.  Ювелірний завод Прикраса має велике число дипломів і нагород за свої досягнення в ювелірній індустрії.

КОНТАКТи:

+38 (0456) 35-88-50, 

+38 (0456) 35-29-52

+38 (098) 342-59-08

PRIKRASA1992@UKR.NETПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления