You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Персей

Ювелірний завод Персей працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Персей знаходиться за адресою Київ м, Колекторна вулиця, 30/1.

 Ювелірний завод Персей спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Персей мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Персей можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Персей, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Персей.

 На Ювелірному заводі Персей працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

  В каталозі Ювелірного заводу Персей можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(044) 5637632

(044) 5639652, 

(066) 2722172

PERSEY_FP@UKR.NETПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления