You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Оздоби

Ювелірний завод Оздоби працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Вінниця.  Ювелірний завод Оздоби знаходиться за адресою Вінниця м, Скалецького вулиця, 15.

 Ювелірний завод Оздоби спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Оздоби мають велику популярність як в місті Вінниця так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Оздоби можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Вінниця добре відомий Ювелірний завод Оздоби, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Оздоби.

 На Ювелірному заводі Оздоби працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Оздоби можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления