You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Оливин

Ювелірний завод Оливин працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Харків.  Ювелірний завод Оливин знаходиться за адресою Харків м, Віктора Гюго вулиця, 26.

 Ювелірний завод Оливин спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Оливин мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Оливин можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомий Ювелірний завод Оливин, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Оливин.

 На Ювелірному заводі Оливин працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Оливин можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления