You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Охрименко

Ювелірний завод Охріменко працює вже багато років і є одним з небагатьох гідних уваги ювелірних підприємств в місті Запоріжжі. Ювелірний завод Охріменко знаходиться за адресою Запоріжжя р., вулиця Полтавська, 49-А.

Ювелірний завод Охріменко спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів. Всі прикраси Ювелірного заводу Охріменко мають велику популярність як в місті Запоріжжі так і по всій Україні. Крім того прикраси Ювелірного заводу Охріменко можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Запоріжжя добре відомий Ювелірний завод Охріменко, і вони регулярно купують для себе чи на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Охріменко.

На Ювелірному заводі Охріменко працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожна ювелірна прикраса проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

В каталозі Ювелірного заводу Охріменко можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що прийдеться до смаку кожному шанувальнику ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления