You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Лапко

Ювелірний завод Лапко працює вже багато років і є одним з небагатьох гідних уваги ювелірних підприємств у місті Вінниця. Ювелірний завод Лапко знаходиться за адресою Вінниця р., вулиця Рєпіна, 37.

Ювелірний завод Лапко спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів. Всі прикраси Ювелірного заводу Лапко мають велику популярність як в місті Вінниця так і по всій Україні. Крім того прикраси Ювелірного заводу Лапко можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Вінниця добре відомий Ювелірний завод Лапко, і вони регулярно купують для себе чи на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Лапко.

На Ювелірному заводі Лапко працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожна ювелірна прикраса проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

В каталозі Ювелірного заводу Лапко можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що прийдеться до смаку кожному шанувальнику ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления