You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Кристал-Плюс

Ювелірний завод Кристал-Плюс працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Дніпропетровськ.  Ювелірний завод Кристал-Плюс знаходиться за адресою Дніпропетровськ м, Велика Діёвская вулиця, 44.

 Ювелірний завод Кристал-Плюс спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Кристал-Плюс мають велику популярність як в місті Дніпропетровськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Кристал-Плюс можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Дніпропетровськ добре відомий Ювелірний завод Кристал-Плюс, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Кристал-Плюс.

 На Ювелірному заводі Кристал-Плюс працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Кристал-Плюс можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления