You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Касьянов

Ювелірний завод Касьянов працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Луганськ.

 Ювелірний завод Касьянов спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Касьянов мають велику популярність як в місті Луганськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Касьянов можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Луганськ добре відомий Ювелірний завод Касьянов, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Касьянов.

 На Ювелірному заводі Касьянов працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Касьянов можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления