You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Каст

Ювелірний завод Каст працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Вінниця.  Ювелірний завод Каст знаходиться за адресою Вінниця м, вул.  Київський 1-й провулок, 64.

 Ювелірний завод Каст спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Каст мають велику популярність як в місті Вінниця так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Каст можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Вінниця добре відомий Ювелірний завод Каст, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Каст.

 На Ювелірному заводі Каст працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Каст можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(0432) 616844

(0432) 666209

US-KAST@RAMBLER.RUПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления