You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Карат

Ювелірний завод Карат працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Одеса.  Ювелірний завод Карат знаходиться за адресою Одеса м, Комарова вулиця, 14.

 Ювелірний завод Карат спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Карат мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Карат можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Одеса добре відомий Ювелірний завод Карат, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Карат.

 На Ювелірному заводі Карат працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Карат можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления