You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Харків ланцюг

Харків ланцюг - ювелірний завод

Харківський ювелірний завод Харків ланцюг, є одним з лідерів ювелірних підприємств Харкова, що виробляє чудові прикраси зі срібла та золота.

 У виробництві прикрас, ювелірний завод Харків ланцюг застосовує лише передові технології ювелірного мистецтва.  Завод використовує природні і синтетичні вставки, а вся обробка ювелірних виробів здійснюється за допомогою високотехнологічного обладнання.

 Ювелірний завод Харків ланцюг існує на ювелірному ринку вже більше 10 років.  За цей час мале підприємство, на якому працювало кілька людей перетворилися на повноцінний ювелірний завод, отримав масу позитивних відгуків і постійних клієнтів, які навіть не думають про те, щоб купити ювелірний прикраси, створене яким-небудь іншим ювелірним заводом.

 Спочатку в каталозі заводу були лише ланцюжки та браслети ручної роботи, про це не важко здогадатися судячи з назви, але за час своєї роботи, Ювелірний завод Харків ланцюг почав випускати дуже великий вибір ювелірних прикрас із золота 585 та срібла 925 проби.  В каталозі ювелірного заводу Харків ланцюг, є широкий асортимент жіночих кілець і чоловічих перснів, так само дуже багато різноманітних браслетів, ланцюжків і кольє, кулонів, сережок і різній сувенірній продукції.

 Ювелірний завод Харків ланцюг має велику популярність на ринку ювелірних виробів України.  Завод постійно поповнює свій каталог новими моделями ювелірних виробів, при цьому дивуючи своїх клієнтів оригінальністю їх дизайну.

 Ювелірний завод Харків ланцюг, відомий своїм успіхом і серед інших ювелірних заводів міста Харків.  Багато з них співпрацюють з Ювелірним заводом Харків ланцюг, пропонуючи розмістити свої моделі в їх каталозі.

 На ювелірному заводі Харків ланцюг працюють чудові майстри-ювеліри, всі вони мають великий досвід роботи і відповідально ставляться до своєї роботи створюючи прикраси найвищої якості.  Можна з упевненістю сказати, що керівнику ювелірного заводу Харків ланцюг, вдалося досягти того, чого не вдається більшості ювелірних заводів.  Виробництво ювелірного заводу Харків ланцюг має сімейну атмосферу.  Тут немає плинності серед працівників, практично всі майстри працюють з самого початку заснування заводу.  Керівництво заводу цінує своїх працівників створюючи для них комфортні умови праці і гідну заробітну плату.  Багато майстрів-ювелірів Харкова хочуть потрапити на роботу на ювелірний завод Харків ланцюг, але це дуже складно.

Ювелірний завод Харків ланцюг регулярно бере участь в різних ювелірних виставках України і має безліч нагород і дипломів.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления