You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Грааль

Ювелірний завод Грааль працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Одеса.  Ювелірний завод Грааль знаходиться за адресою Одеса м, Балківська вулиця, 84.

Ювелірний завод Грааль спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Грааль мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Грааль можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Одеса добре відомий Ювелірний завод Грааль, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Грааль.

 На Ювелірному заводі Грааль працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Грааль можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления