You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Горинь

Ювелірний завод Горинь працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Вінниця.  Ювелірний завод Горинь знаходиться за адресою Вінниця м, Хмельницьке шосе, 23.

 Ювелірний завод Горинь спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Горинь мають велику популярність як в місті Вінниця так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Горинь можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Вінниця добре відомий Ювелірний завод Горинь, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Горинь.

 На Ювелірному заводі Горинь працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Горинь можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления